Connect with us

Konference

Přednášky, masáže a party. Takové bude jubilejní WebExpo 2017

Příchozí podzim nás klesajícími teplotami a sychravým počasím nemilosrdně zahnal do našich domovů. Pokud se však chcete zvednout od Netflixu a rozšířit si obzory, neměli byste si nechat ujít blížící se 10. ročník největší webové konference ve střední Evropě – pražské WebExpo.

Přednášky budou ve dnech 22. až 23. září začínat symbolicky úderem desáté hodiny. Jako dějiště akce poslouží reprezentativní prostory Paláce Lucerna a Divadla ABC. Očekává se, že 70 řečníkům bude naslouchat přes 2000 návštěvníků. Ti si budou moci vybírat z kategorií Design, Development a Business, jež nabídnou přednášky v českém i anglickém jazyce.

„Každý, kdo se pohybuje na české webové scéně, by na WebExpu neměl chybět.“ Lukáš Augusta, web designer

A na jaké přednášky se tedy můžeme těšit? Nás zaujalo například „Byť najlacnejší dnes už nestačí!“ Petera Bakoše (čiže se můžete těšit i na slovenštinu), „Vtáhněte je do hry“ Petra Pouchlého nebo „What Language Does Your Product Really Speak?“ v podání Sagit Siegal z Thomson Reuters. Dále nás pak technologický geek Scotty Allen zavede do světa elektronických součástek čínského Šen-čenu, kde si sestavil vlastní iPhone a designér Mike Kus nám pomůže vytvořit perfektní webdesign, který mezi konkurencí zaručeně vynikne. Po přednáškách nebudou chybět ani rozhovory např. s Janem Řezáčem a Honzou Kvasničkou nebo Mikem Amundsenem. Bude toho ale mnohem víc, tak pojďte s námi.

Anton Repponen a Irene Pereyra, zakladatelné úspěšného studia Anton & Irene, nebudou na pódiu šermovat, ale podělí se o své zkušenosti s vyvažováním práce a osobního života v rámci úspěšné tvůrčí kariéry.

Pokud byste si chtěli oddychnout od přednášek, můžete si zanetworkingovat v krásných prostorách Galerie Lucerna nebo Mramorového sálu. Pro introverty nebude chybět ani virtuální realita.

Zábava ostatně nebude jen v přednáškových sálech. Už 21. září se můžete těšit na warm-up party v ZOOM Unique Place. První den konference zakončí oslavy 10. narozenin WebExpo v baru La Loca. Poslední den pak završí afterparty ve Skautském institutu. Síly na tak nabitý program budou moci návštěvníci sbírat v relaxační zóně, v tiché zóně nebo na thajských masážích během konference. Jedinci, kteří budou chtít přijít na úplně jiné myšlenky, si budou moci zajít něco zahrát do Games & Crepes a ještě si k tomu dát palačinku. Přednášky, party, masáže… šlo by snad marketingový podzim odstartovat lépe?


 

Jak citovat tento článek?

PATÁK David. Přednášky, masáže a party. Takové bude jubilejní WebExpo 2017. Radoslav PENKOV, editor. In: Markething [online],  2017.  ISSN 1805 – 4991. Dostupné z: https://markething.cz/webexpo2017

Zdroje obrázků

https://www.webexpo.cz/static/prague2015/images/media/2015/webexpo.jpg

http://antonandirene.com/build/images/about/scene.jpg

http://www.artmap.cz/galerie-lucerna-prostor-pro-soucasne-umeni

 

Continue Reading

Absolvent oborů Marketingová komunikace a PR, Mediální studia a Mezinárodní vztahy na FSV UK. Zajímá se o marketingovou propagaci České republiky a utváření její image doma i v zahraničí. Jako celoživotní lék na nudu zvolil samostudium japonštiny.

More in Konference

To Top