Connect with us

Konference

Restart myšlení: Chcete pořádně nakopnout?

Konference, která příběhy ani emocemi nešetří. Zítřejší Restart myšlení si klade za cíl poskytnout návštěvníkům nový impuls. Vyprávění zkušených profesionálů z první ruky tak nabídnou inspiraci a osobní rozvoj všem, kteří zítra dorazí na Dlabačov.

Občas potřebuje člověk k velké změně, ať už osobní či profesionální, tak trošku pošťouchnout, jste-li z hroší kůže, pořádně nakopnout. S restartem myšlení na stejnojmenné konferenci již 5. rokem pomáhá agentura DARK SIDE společně s LMC. Pro návštěvníky shánějí osobnosti se silnými příběhy, které pomohou s inspirací k osobní změně. A na koho se můžete letos těšit?

Generálním partnerem letošního ročníku konference je kino Dlabačov, kde se celá akce uskuteční. Zdroj fotografie: Facebookový profil kina Dlabačov.

Na pódiu kina Dlabačov se představí např. Taťána Gregor Brzobohatá, světová vítězka Miss World a předsedkyně správní rady nadace Krása pomoci, kde díky individuálnímu přístupu pomáhají seniorům ve chvílích nouze. Dále svůj příběh poví průmyslová designérka Anna Marešová, která má za sebou návrhy jak tramvají pro Prahu tak vibrátorů či legendární kouč, psycholog a matematik Radvan Bahbouh.

Člen skupiny PSH, zakladatel labelu BiggBoss a komiksový výtvarník Vladimír 518 bude mluvit o práci jako formě výzkumu. Zdroj fotografie: BiggBoss.

Můžete se také těšit na cestovatelku a novinářku Moniku Benešovou, která s potravinovými alergiemi zdolala vrcholy amerických hor či na architekta Petra Koláře, který vytváří budoucí sídla velmi specifické cílové skupině.

„Tím, že není dáno konkrétní téma a řečníci mohou mluvit o čem chtějí, je konference vlastně takovou mozaikou složenou z různorodých osobností a příběhů. Na naší akci mohou účastníci vidět a slyšet výjimečné lidi mluvit o svých vzestupech i pádech. V tom je Restart naprosto jedinečný,” tvrdí Michal Kříž, Managing Partner agentury DARK SIDE.

A protože si organizátoři konference uvědomují, že někteří potřebují pro restart pomoc druhých, bude 300 korun z každé vstupenky věnováno na podporu poskytovatele sociálních služeb Asistance o.p.s., která pomáhá lidem s tělesným a kombinovaným postižením.

Kompletní seznam řečníků a program naleznete na webových stránkách konference Restart myšlení.

Tak co? Necháte se zítra pořádně nakopnout?

Continue Reading

More in Konference

To Top