Connect with us

Konference

NEkonference ’23 zve na workshopy! Letos o performance marketingu, kreativitě a AI

Teorie vám nestačí a chcete si vyzkoušet marketing v praxi? Dorazte 21. června 2023 na 6. ročník NEkonference, který nabídne kromě panelových diskusí na nejaktuálnější marketingová témata také dva praktické workshopy zaměřené na výkonnostní marketing, kreativitu i umělou inteligenci. Přihlašování startuje již dnes.

Jako každý rok, i tentokrát jsou součástí NEkonference praktické workshopy, které budou probíhat od 14:30 do 17:30 v prostorách Radlické kulturní sportovny

Účast na workshopu je ideální volbou, pokud jste úplný začátečník, teprve vstupujete do světa marketingu a nevíte, kde začít. Avšak i v případě, že se v oblasti marketingu pohybujete již delší dobu, budete z workshopu odcházet s novými nápady, zkušenostmi, znalostmi a kontakty!

Tento rok se můžete zúčastnit hned dvou workshopů od předních českých agentur Visibility a DFMG. Pojďme si oba workshopy představit blíže.

Visibility a jejich workshop Performance marketing v praxi!

Stratég, account, nebo vedoucí kampaní? Agentura Visibility dobře ví, že rozmanitost nabízených pozic v online marketingu nezná hranic. Z workshopu tak budete odcházet s jasnou představou toho, co vás baví a v čem se můžete nadále rozvíjet. 

Workshop bude zaměřen na performance marketing, který jede na výkon a měřitelné cíle. Důraz tak bude kladen na práci s daty a čísly, které hrají v marketingu důležitou roli, ačkoli jsou často opomíjeny.

Vyzkoušíte si například tvorbu komunikační strategie, analýzu klíčových slov nebo tvorbu grafiky pomocí umělé inteligence.

Workshop pořádaný digitální agenturou Visibility, která poskytuje komplexní online marketing a dokáže rozproudit emoce i čísla, povede campaign specialist Klára Černá a head of campaigns David Kotrč.

DFMG a jejich workshop Buď mAIster!

Umělá inteligence způsobila ve světě marketingu naprostý boom. Agentura DFMG vám ukáže, jak ji co nejlépe a nejefektivněji využít v každodenní praxi!

V průběhu workshopu budete za pomoci umělé inteligence tvořit kampaň od A do Z pro značku Jägermeister. Pracovat budete hned s několika nástroji umělé inteligence, které využijete při tvorbě kreativní myšlenky, claimu a vizuálu kampaně. 

Vyzkoušíte si například grafický nástroj Midjourney a získáte tipy a triky na psaní promptů.

Workshop pořádaný agenturou DFMG, která spojuje zkušenosti a know-how digitálních komunikačních agentur a technologických firem, povedou kreativní ředitel Vojtěch Raiman, senior graphic designer Vladimír Baláž, stratég Dan Urban a senior account manažerka Kamila Tomášková.

Registrace na workshopy startuje již dnes

Na workshopy se mohou přihlásit pouze držitelé vstupenek NEkonference, které si můžete již nyní zakoupit prostřednictvím GoOut. Kromě praktických workshopů je součástí lístků také vstup na panelové diskuze s řečníky z předních agentur, firem i projektů. Po hlavním programu vás zveme také na afterparty.

Workshopy probíhají ve stejném čase, tudíž je možné zúčastnit se pouze jednoho. Na oba workshopy se můžete již nyní přihlásit na tomto odkazu. Kapacita je omezená, tak neváhejte a přihlaste se co nejdříve! Pro více informací sledujte naši událost na Facebooku.

Jak citovat?

CHUDÁ, Ema Lujza. Markething. NEkonference ’23 zve na workshopy! Letos o performance marketingu, kreativitě a AI. In: Markething [online], 2023. ISSN 1805 – 4991. Dostupné z: https://markething.cz/nekonference-23-zve-na-workshopy-letos-o-performance-marketingu-kreativite-a-aiContinue Reading

More in Konference

To Top