Connect with us

Konference

Druhý ročník naší NEkonference je na spadnutí!

A na koho se můžete těšit? Dorazí muž, který chtěl dostat srdce na hrad či kreativní ředitelka, která s naprostou lehkostí loví bájné Lvy z Cannes. To je třetina našlápnutého programu letošní NEkonference, která se ukuteční 1. června v prostorách pražského alternativního prostoru DUP39.

Kromě šestice řečníků se návštěvníci NEkonference mohou nově těšit také na dvojici workshopů. S ředitelem produkce Event Areny Petrem Mejsnarem budou moci zájemci probudit svou kreativitu a pracovat na tvorbě perfektního eventu, načež získajíodborný feedback ostříleného profesionála. Základy PPC reklamy včetně skrytých kouzel Google Analytics zase představí Adam Hrivňák

Tento rok se můžeme pochlubit také novými prostory. Prvního května se potkáme ve skrytém pokladu u Národní třídy, podzemním sálu bývalé administrativní budovy Svazu československého průmyslu z roku 1936, o který se od minulého roku stará Divadlo X10.

A NEbojte se! NEbudete sedět na betonu!

Kdo že teda vystoupí na NEkonferenci?

Na pódiu prostoru DUP39 se objeví kreativní ředitelka Young & Rubicam Dora Pružincová či hlavní stratég prezidentské a senátorské kampaně Marka Hilšera Petr Václavek. Dále Petra Brodilová, která se v Google stará o lepší reklamy na YouTube a profesionální fanda gastronomie Martin ŠkodaNebude chybět ani jedna z nejúspěšnějších českých lifestylových youtuberek Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol.

Účast na NEkonferenci potvrdil také NEskutečně talentovaný hudební producent NobodyListen.

Na NEkonferenci vás však NEhodláme nudit klasickými prezentacemi. Unikátnost celé akce spočívá v tom, že o témtatech obou panelových diskuzí rozhodnou pomocí hlasování přímo samotní diváci v sále. Tak co? Dorazíte?

Kdy?

1. června 2018 od 16:00

Kde?

DUP 39 na Národní třídě v Praze

Vstupenky zakoupíte v síti GoOut

 

Všechny důležité novinky průběžně přidáváme na oficiální událost na Facebooku.

Letošní NEkonference pod patronátem Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy může proběhnout díky finanční podpoře Event Areny. Děkujeme!

Na závěr si připomeňte loňskou NEkonferenci:
 

Continue Reading

More in Konference

To Top