Connect with us

Naše eventy

Na třetím ročníku NEkonference diskutovali Jindřich Šídlo, Janek Rubeš nebo Václav Staněk

Kdy? 29. května 2019

Kde? Vnitroblock

S kým jsme si povídali?

V roce 2018 NEkonference přivítala známé osobnosti z oblastí, od novinařiny, přes astronomii, až po módu. V rámci prvního bloku se diskutovali absolventka MKPR a módní marketérka pro značky, jako je Blažek nebo Baťa, Denisa Jandová, Václav Staněk, zakladatel značky ručně vyráběné kožené obuvi Vasky, a stratég a vedoucí marketingového týmu Ambiente Filip Šimoník. Řečníky druhého panelu byli Janek Rubeš, reportér a člen dua Kluci z Prahy, kosmický fyzik Akademie věd a popularizátor vědy Jan Lukačevič a novinář, politický komentátor Seznam Zpráv a tvůrce satirického pořadu Šťastné pondělí Jindřich Šídlo. 

Jaké workshopy jsme připravili? 

První workshop si pro návštěvníky připravili Petra Jankovičová a Matouš Fridrich z agentury TRIAD Advertising. Jejich workshop nesl název „Jak vzniká kreativní kampaň” a účastníky na něm provedli celým kreativním procesem tvorby kampaně. V rámci druhého workshopu „Kreativní řešení eventů” si mohli účastníci s Petrem Mejsnarem z eventové agentury Event Arena krok po kroku vyzkoušet, jaké to je tvořit event.

Chcete se příští NEkonference zúčastnit i vy? Sledujte na našem Facebooku, které akce právě připravujeme, a buďte první, kdo o ní bude vědět!

Continue Reading

Absolvent Marketingové komunikace a PR na FSV UK. V současnosti studuje magisterský obor Strategická komunikace. Emeritní šéfredaktor Markething.cz.

More in Naše eventy

To Top