Connect with us

Naše eventy

Hosté na Hollaru: Rok 2018 v kostce

Jak přiblížit studentům fungování teoretických znalostí v praxi? Odpovědí jsou profesionálové z oboru, kteří v rámci diskuzních přednášek Hosté na Hollaru probírají témata, která hýbou českou i světovou scénou. 

V roce 2018 tak organizátoři z řad studentů tradičně zvali na půdu Hollaru zajímavé hosty, kteří divákům představili svou práci a při moderátorem řízené diskuzi otevřeli témata věnující se médiím. Přednášky pořádá spolek Markething.cz pod záštitou IKSŽ a FSV UK.

A kdo se tedy stal Hostem na Hollaru v roce 2018?

Influenceři

Na jaře jsme Hosty na Hollaru zahájili tématem Influenceři, kam dorazili významní čeští tvůrci. Debaty se zúčastnili youtuber Kovy, blogerky Nicole a Lucie z A Cup of Style a zakladatelka agentury Elite Bloggers Tereza Salte.

Branding

Dalším tématem, které přinesl rok 2018, byl Branding. Hosty panelové diskuze se tak stali odborník na vizuální branding Lumír Kajnar nebo Honza Páv a Matez Jindra, zakladatelé konzultantské firmy Lovebrand, která pomohla s brand buildingem Kofoly, Freshlabels nebo Rohlíku.


Udržitelnost
Téma CSR se promítlo i do dalšího z cyklu diskuzí a v rámci tématu Udržitelnost tak vystoupili Eva Urbanová, zakladatelka e-shopu s udržitelnou módou NILA, customer care specialista společnosti Rekola Michal Marek a ředitelka značky bezobalu.org Veronika Nováčková.

Neziskové organizace

Přednášky se zaměřovaly také na marketing v neziskovém prostoru a na další Hosty na Hollaru tak přijali pozvání Social media manager Amnesty International ČR Erik Bartoš, výkonná ředitelka UNICEF ČR Pavla Gomba a zakladatelka neziskové organizace Loono Kateřina Vacková.

Chcete se příštích Hostů na Hollaru zúčastnit i vy? Sledujte na našem Facebooku, které akce právě připravujeme, a buďte první, kdo o nich bude vědět!

Continue Reading

Absolvent Strategické komunikace na FSV UK. Aktuálně studuje Mediální studia. Pracuje v PR. Emeritní šéfredaktor Markething.cz.

More in Naše eventy

To Top