Connect with us

Naše eventy

Hosté na Hollaru: Rok 2019 v kostce

Jak přiblížit studentům fungování teoretických znalostí v praxi? Odpovědí jsou profesionálové z oboru, kteří v rámci diskuzních přednášek Hosté na Hollaru probírají témata, která hýbou českou i světovou scénou. 

I v roce 2019 tak organizátoři z řad studentů tradičně zvali na půdu Hollaru zajímavé hosty, kteří divákům představili svou práci a při moderátorem řízené diskuzi otevřeli témata věnující se médiím. Přednášky pořádá spolek Markething.cz pod záštitou IKSŽ a FSV UK.

Jaká témata se v roce 2019 na Hostech na Hollaru probírala?

Média na sociálních sítích

V lednu jsme zahájili další ročník Hostů na Hollaru na téma médií na sociálních sítích. Debata byla rozdělena mezi tři řečníky, kterými byli David Slížek z Lupy.cz, Ondřej Topinka z ČT24 a Filip Vich ze Seznam.cz.

Startupy

Pokračovali jsme tématem startupů, pro které jsme pozvali Daniela Šenkýře, Pavlínu Zmychovou z Mystay a Martina Kešnera z projektu „Vodafone nápad roku”.

Podcasty

Téma podcastů jsme probírali s Adélou Paulík Lichkovou z populárního psychologického podcastu Diagnóza F a s Danem Tržilem z podcastu Proti Proudu. Diskuse se zúčastnila i Liliana Mikhnevich z podcastu Real Talk.

Sametová komunikace

Jak se dělá revoluce bez sociálních sítí, bez internetu? Jak se šíří informace v době cenzury? Na to jsme se zeptali hostů, které jsme na Hollar pozvali k 30. výročí Sametové revoluce. Debaty se zúčastnili Pavel Štingl z Komunikace89, Jakub Železný z ČT a Markéta Bernatt-Reczyńská z Paměti Národa.

Most!

Zvuky cinkání sklenic piva, vůně skládky, pohled na mostecký vzduch nebo strach z docela obyčejného sídliště? Pozvání k diskusi o tvůrčím procesu, politické korektnosti, dalších projektech i schvalovacím procesu ve veřejnoprávní televizi přijali scénárista Petr Kolečko a kreativní producent Michal Reitler.

Chcete se příštích Hostů na Hollaru zúčastnit i vy? Sledujte na našem Facebooku, které akce právě připravujeme, a buďte první, kdo o nich bude vědět!

Continue Reading

Absolvent Marketingové komunikace a PR na FSV UK. V současnosti studuje magisterský obor Strategická komunikace. Emeritní šéfredaktor Markething.cz.

More in Naše eventy

To Top