Connect with us

Naše eventy

Na NEkonferenci 2021 diskutovali Martin Mikyska, Michal Ptáček nebo duo Nebezpečné zločiny o entertainmentu a inovacích 

Po covidové pauze jsme se opět potkali, tentokrát u témat entertainmentu a inovací.

Kdy? 23. června 2021

Kde? Máj 4. patro

S kým jsme si povídali?

V rámci prvního bloku se diskuze zúčastnili influencer a autor pořadu „Mikýřova úžasná pouť internetem” Martin Mikyska, Kreativní ADCarry v reklamní agentuře DBB Ondřej Kolek a fanynky zločinu vyprávějící zákulisní detaily těch nejzásadnějších světových případů Lucie Bechynková a Barbora Krčmová. V rámci druhého bloku diskutovali zakladatel portálu CzechCrunch Martin Ptáček, spoluzakladatel a Head of Music v Beat Games s.r.o Jaroslav Beck a šéf produktového týmu společnosti SatoshiLabs, která stojí za populární kryptoměnovou peněženkou zvanou Trezor, Matěj Žák.

Jaké workshopy jsme připravili? 

Workshop věnující se influencer marketingu si připravili Diana Zadáková a Honza Vohralík z agentury eVisions Advertising. Návštěvníci se dále mohli učit techniky public relations se specialisty Karlem Pluhařem a Karolínou Jedličkovou z agentury Topic PR. Bouřlivé vody sociálních sítí a digitálu představili Jiří Markvart a Adéla Marešová ze Story TLRS a tvorbou reklamních strategií se zabýval workshop vedený Tomášem Urbánkem z agentury Triplebang.agency.

Chcete se příští NEkonference zúčastnit i vy? Sledujte na našem Facebooku, které akce právě připravujeme, a buďte první, kdo o ní bude vědět!

Aftermovie z NEkonference 2021

Continue Reading

Absolvent Strategické komunikace na FSV UK. Aktuálně studuje Mediální studia. Pracuje v PR. Emeritní šéfredaktor Markething.cz.

More in Naše eventy

To Top