Connect with us

Naše eventy

Hosté na Hollaru: Rok 2021 v kostce

Jak přiblížit studentům fungování teoretických znalostí v praxi? Odpovědí jsou profesionálové z oboru, kteří v rámci diskuzních přednášek Hosté na Hollaru probírají témata, která hýbou českou i světovou scénou. 

I v roce 2021 tak organizátoři z řad studentů tradičně přizvali online zajímavé hosty, kteří divákům představili svou práci a při moderátorem řízené diskuzi otevřeli témata věnující se médiím. Přednášky pořádá spolek Markething.cz pod záštitou IKSŽ a FSV UK.

Jaké téma se v roce 2021 na Hostech na Hollaru probíralo?

Psychické Zdraví

Téma, které bylo v časech pandemie velice důležité. Na diskusi o tom, jak pečovat o své psychické zdraví, jsme si online pozvali Marii Salomonovou z neziskové organizace Nevypusť Duši, Chadího El-Moussawiho z online terapeutické sítě Terap.io a Rubina Veselého z podcastu Tělo&Duše.

Chcete se příštích Hostů na Hollaru zúčastnit i vy? Sledujte na našem Facebooku, které akce právě připravujeme, a buďte první, kdo o nich bude vědět!

Continue Reading

Absolvent Strategické komunikace na FSV UK. Aktuálně studuje Mediální studia. Pracuje v PR. Emeritní šéfredaktor Markething.cz.

More in Naše eventy

To Top