Connect with us

Naše eventy

Hosté na Hollaru: Rok 2020 v kostce

Jak přiblížit studentům fungování teoretických znalostí v praxi? Odpovědí jsou profesionálové z oboru, kteří v rámci diskuzních přednášek Hosté na Hollaru probírají témata, která hýbou českou i světovou scénou. 

I v roce 2020 tak organizátoři z řad studentů tradičně zvali na půdu Hollaru zajímavé hosty, kteří divákům představili svou práci a při moderátorem řízené diskuzi otevřeli témata věnující se médiím. Přednášky pořádá spolek Markething.cz pod záštitou IKSŽ a FSV UK.

Jaká témata se v roce 2020 na Hostech na Hollaru probírala?

Sex není tabu!

Na debatu o tabuizaci sexu jsme si přizvali Annu Marešovou, designérku menstruačních kalíšků Whoop.Dee.Doo, Zuzanu Kašparovou a Terezii Ferjančekovou z podcastu Vyhonit ďábla a Terezu Procházkovou z Primerosu.

Politický marketing

Na téma politického marketingu, které se uskutečnilo online, jsme na Hollar přizvali hosty z Hollaru! Konkrétně Annu Shavit, která se dlouhodobě politickému marketingu věnuje, a politoložku Marcelu Konrádovou. Moderování debaty se ujala vedoucí katedry marketingové komunikace a PR na FSV UK, doc. PhDr. Denisa Hejlová, PhD. 

Chcete se příštích Hostů na Hollaru zúčastnit i vy? Sledujte na našem Facebooku, které akce právě připravujeme, a buďte první, kdo o nich bude vědět!

Continue Reading

Absolvent Marketingové komunikace a PR na FSV UK. V současnosti studuje magisterský obor Strategická komunikace. Emeritní šéfredaktor Markething.cz.

More in Naše eventy

To Top