Connect with us

Naše eventy

Hvězdami NEkonference 2018 byli NobodyListen, Martin Škoda nebo Shopaholic Nicol 

Na druhém ročníku NEkonference se mohli návštěvníci setkat s celou řadou významných osobností z různých oblastí, které hýbaly světem a médii.

Kdy? 1. června 2018

Kde? DUP39

S kým jsme si povídali?

Na prvním panelu diskutoval Jakub Strach známý jako DJ NobodyListen, Petra Brodilová, analytička společnosti Google, a komunikační stratég kampaně Marka Hilšera z prezidentských voleb roku 2023. V rámci druhého panelu se divákům představila nejmladší kreativní ředitelka v Česku Dora Pružincová z agentury Young & Rubicam, kuchař a absolvent MKPR Martin Škoda nebo youtuberka a influencerka Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol.

Jaké workshopy jsme připravili?

V rámci NEkonference 2018 mohli návštěvníci poprvé zavítat na neplacené workshopy. Prvním z workshopů bylo „Kreativní řešení eventů”, kde si mohli účastníci s Petrem Mejsnarem z eventové agentury Event Arena krok po kroku vyzkoušet, jaké to je tvořit event. Druhým workshopem byl „Úvod do reklamy ve vyhledávání”, ve kterém digitální stratég Adam Hrivňák vysvětloval vyhledávání v digitální síti, princip reklamních aukcí nebo základy nastavení a struktury kampaní.

Chcete se příští NEkonference zúčastnit i vy? Sledujte na našem Facebooku, které akce právě připravujeme, a buďte první, kdo o ní bude vědět!

Continue Reading

Absolvent Marketingové komunikace a PR na FSV UK. V současnosti studuje magisterský obor Strategická komunikace. Emeritní šéfredaktor Markething.cz.

More in Naše eventy

To Top