Connect with us

Konference

Blíží se Content First

Ať už jste příznivci Facebooku, Twitteru, nebo pořád myslíte, že je ze všeho nejlepší web, určitě se s ostatními shodnete, že nejdůležitější je obsah. A to obzvlášť v komerční komunikaci. A právě na obsah se zaměřuje konference Content First, jejíž druhý ročník se koná 10. června v Praze.

Obsah platí za klíčovou složku marketingové komunikace. A vzhledem k tomu, že mají dnešní zákazníci na výběr z nepřeberného množství různých nabídek, hraje dnes právě obsah čím dál tím důležitější roli.

Kdo vystoupí na konferenci?

Na konferenci se objeví několik zajímavých osobností, na které se v redakci obzvláště těšíme – už teď se například nemůžeme dočkat přednášky Filipa Rožánka z Economie, který se mimo jiné zaměří na to, jak vyrobit obsah s nulovým rozpočtem (kdybyste, Filipe, potřeboval pár rad, ozvěte se nám, už 3 roky si taky tvoříme). Hned po coffee breaku se pak těšíme na Adama Fendrycha, UX designera ČT, který se pokusí vysvětlit, že má být obsah hlavně zábavný a má lidi bavit.

Důležitý je také e-mail, o kterém bude přednášet Juraj Šlesar z knihkupectví Martinus.sk. Ještě důležitější jsou však ale data, a o jejich nasazení se bude bavit David Pavel z Newcastu, který představí case study Nestlé.

Ačkoliv přísaháme, že nic takového neděláme, víme, že nachytáme inspiraci na přednášce o trolování, ve kterém jsou prý Češi mistři.

Snímek obrazovky 2015-05-19 v 20.57.22

Nicméně, zlatým hřebem bude rozhovor s Marií Doležalovou, jejíž blog nedávno vyhrál cenu Magnesia Litera. A  po náloži přednášek od různých marketérů přijde přednáška od někoho mimo obor vhod.

Půjdete se podívat?

Kromě skvělých řečníků se na konferenci objeví také mnoho lidí z praxe, se kterými zde bude možné navázat kontakt. Pokud vás konference zaujala, podívejte se na její webové stránky, budeme se tam na vás těšit!

Jak citovat tento článek?

OPLUŠTIL, Ondřej. Blíží se Content First. Markething [online].  19. května 2015 [cit.2015-05-19]. ISSN 1805-4991. Dostupné z: http://www.markething.cz/blizi-se-content-first

Continue Reading

Bývalý šéfredaktor serveru Markething.cz, v současnosti v redaktorském důchodu. Zajímá se o média, o in-store marketing, ale i o marketing služeb.

More in Konference

To Top