Connect with us

Marketingové eventy

WebExpo 2015: Kolik toho víte o vývoji webu? Otestujte to!

Design, vývoj, marketing i management. Všechny tyto oblasti se při vývoji webových stránek spojují a skvěle jim to klape. Online prostředí je v dnešním světě stále důležitější, a proto se do Prahy v září sjedou špičkoví developeři, webdesigneři i byznysmeni, aby se na konferenci WebExpo 2015 podělili o své zkušenosti a know how.

Společnosti jako Twitter, Oracle, Google, Slack, Avast či Rockaway vyšlou své zástupce předposlední zářijový víkend (19. a 209.) do podzimní Prahy, aby na prknech, co znamenají svět, prezentovali to nejlepší ze své práce. V pěti divadlech a kinosálech v centru Prahy se bude již po osmé konat inspirativní konference WebExpo. A je rozhodně na co se těšit. Developeři zjistí například, jak udržet rovnováhu mezi programováním složitých webů a udržením jednoduchého uživatelského prostředí v přednášce Jeremyho Keitha. Webdesigneři se můžou těšit na inovace a nejnovější trendy designu prezentované hvězdami jako Cennydd Bowles či Dominika BlackAppl. Markeťáci a manažeři se zase dozví tipy a triky od Taťány Le Moigne, ředitelky českého Google, Seana Gaddise, šéfa Value creation týmu raketově rostoucí české firmy Rockaway, nebo spoluzakladatele AVAST Software, Eduarda Kučery. Celý nabitý program si můžete prohlédnout tady.

Jak jste na tom vy?

Ještě váháte, jestli vyrazit? Pobavte se naším krátkým kvízem a uvidíte, že vás naladíme na tu správnou webovou vlnu.

1. 

Kolik procent přístupů na weby bylo v květnu v ČR z mobilů?

2. 

Víte, co znamená ve webdesignu akronym WYSIWYG?

3. 

O kolik procent konverzí přijdete, když se váš web bude načítat o 1s pomaleji?

4. 

Co znamená responzivní design?

5. 

Kdo z letošních řečníků pracoval na projektech pro NASA?

 

Webexpo 2015

Tak kolik jste toho věděli? Všechno? Nebo téměř nic? Ze 70 přednášek různého zaměření si rozhodně vyberou jak největší čeští profesionálové, tak i začátečníci. Pokud jsme vás ještě pořád nepřesvědčili, WebExpo zdarma umožňuje zhlédnout přednášky z minulých ročníků.  A opravdu stojí za to.

Potkáme se?

Online nadšenci z Markething rozhodně na WebExpo nebudou chybět. Pokud se předposlední zářijový víkend nestíháte zastavit, neošidíme vás o live tweetování ani reportáž. Ale jelikož nepůjde jen o vzdělávání, ale i o 3 (ano, tři!) večírky, rozhodně to bude zážitek. Tak přijďte taky!

Zdroj náhledového obrázku:
WebExpo 2015 , http://webexpo.cz/praha2015/
Zdroje kvízových otázek:
http://www.numericanalytics.com/questions/how-does-page-load-time-affect-site-revenue/
http://www.rankings.cz
 
Continue Reading

Čerstvá absolventka oboru Marketingová komunikace a PR, v současnosti pokračující ve studiích ve Velké Británii. Zajímá se o on-line marketing, social media a data a jejich analýzu.

More in Marketingové eventy

To Top