Connect with us

Z terénu

První velká konference o českém Twitteru je za dveřmi

Tato sociální síť se u nás těší čím dál větší oblibě, v rámci České a Slovenské republiky je na Twitteru již více než 100 000 účtů. Co můžeme čekat od konference, která se uskuteční 9. dubna 2013 v Kině Atlas v Praze?

Na konferenci se dozvíte, jak velký má tato síť potenciál, kdo se jí nechává ovlivnit, jak na ní uspět a co vše se dá vměstnat do 140 znaků. Jako přednášející vystoupí samotní uživatelé Twitteru, PR a marketingoví manažeři, správci firemních účtů a vlastníci populárních účtů, kteří poradí ,,jak na to‘‘.

Kdo vystoupí?

Těšit se můžeme na zajímavé panely. Vybíráme ty, na které se těšíme nejvíce.  Pavel Ungr z H1.cz v příspěvku Jak získat prvních 1 000 followerů a neztratit je poradí, jak z Twitteru vytěžit maximum informací a kdy z něj můžete mít profit. David Grudl vysvětlí jak tuto síť pochopit a uspět na ní. Proč má Vodafone hned tři účty a jak rozlišuje, na který zrovna přispěje, řeknou Adéla Konopková a Ondřej Ullmann. Na závěr vystoupí Social Media Frajer Jakub Křenek a představí nedávný experiment České pojišťovny, která přes Twitter zkusila prodávat cestovní pojištění se slevou.

Program konference a zároveň možnost registrace najdete zde.

 

Zdroje:

http://www.tuesday.cz/akce/cz-twitter-2013/

Jak citovat tento článek:

BÖHMOVÁ, Eliška. První velká konference o českém Twitteru je za dveřmi. In: Markething.cz [online]. 2013 [cit. 2013-03-22]. Dostupné z: https://markething.cz/prvni-velka-konference-o-ceskem-twitteru-je-za-dvermi

Continue Reading

Studentka 2. ročníku Marketingové komunikace a PR na FSV UK. Zajímá se o hudbu, sociální média, event management a PR.

More in Z terénu

To Top