Connect with us

Naše eventy

Hosté na Hollaru: Rok 2022 v kostce

Jak přiblížit studentům fungování teoretických znalostí v praxi? Odpovědí jsou profesionálové z oboru, kteří v rámci diskuzních přednášek Hosté na Hollaru probírají témata, která hýbou českou i světovou scénou. 

I v roce 2022 tak organizátoři z řad studentů tradičně zvali na půdu Hollaru zajímavé hosty, kteří divákům představili svou práci a při moderátorem řízené diskuzi otevřeli témata věnující se médiím. Přednášky pořádá spolek Markething.cz pod záštitou IKSŽ a FSV UK.

Jaká témata se v roce 2022 na Hostech na Hollaru probírala?

Zobrazení těla v médiích

Na Hollar jsme si pozvali hosty, kteří se díky zkušenostem z osobního života, vytváření mediálního obsahu, ale i práce s jeho konzumenty, věnují tématu Zobrazení těla v médiích. Pozvání přijali Čestmír Strakatý, moderátora podcastů Prostor X a Čestmír Strakatý podcast, Ridina Ahmedová, zakladatelka projektu Moje tělo je moje, fitness influencer Jakub Enžl a Michaela Kramárová, šéfredaktorka módního časopisu Heroine.

Zakázaná Reklama

Na Hollar jsme si pozvali tři hosty z odvětví, která jsou v reklamě nejvíce svazována právními předpisy a etickými kodexy. Se studenty diskutovali Jaroslav Fišer z firmy Imperial Brands, Zdeněk Bláha, který byl brand managerem pro značku Captain Morgan a nyní pracuje pro brand Bacardi, a Michal Mucha stojící za značkou Dr. Weed, jedním z největších CBD prodejců v ČR.

Reality Shows

Reality shows jsme probírali s Radkou Mikulíkovou ze social týmu pořadu Likehouse, režisérkou Janou Rezkovou z Výměny manželek a Veronikou Mackovou, reportérkou a režisérkou denních aktivit na ostrově ze show Survivor.

Chcete se příštích Hostů na Hollaru zúčastnit i vy? Sledujte na našem Facebooku, které akce právě připravujeme, a buďte první, kdo o nich bude vědět!

Continue Reading

Absolvent Strategické komunikace na FSV UK. Aktuálně studuje Mediální studia. Pracuje v PR. Emeritní šéfredaktor Markething.cz.

More in Naše eventy

To Top