Connect with us

Naše eventy

Hosté na Hollaru: Rok 2022 v kostce

Jak přiblížit studentům fungování teoretických znalostí v praxi? Odpovědí jsou profesionálové z oboru, kteří v rámci diskuzních přednášek Hosté na Hollaru probírají témata, která hýbou českou i světovou scénou. 

I v roce 2022 tak organizátoři z řad studentů tradičně zvali na půdu Hollaru zajímavé hosty, kteří divákům představili svou práci a při moderátorem řízené diskuzi otevřeli témata věnující se médiím. Přednášky pořádá spolek Markething.cz pod záštitou IKSŽ a FSV UK.

Jaká témata se v roce 2022 na Hostech na Hollaru probírala?

Zobrazení těla v médiích

Na Hollar jsme si pozvali hosty, kteří se z pohledu osobních zkušeností, vytváření mediálního obsahu, ale i práce s jeho konzumenty, se věnují tématu Zobrazení těla v médiích. Pozvání přijali Čestmír Strakatý, moderátora podcastů Prostor X a Čestmír Strakatý podcast, Ridina Ahmedová, zakladatelku projektu Moje tělo, je moje, fitness influencera Jakuba Enžla a Michaela Kramárá, šéfredaktorku módního časopisu Heroin.

Zakázaná Reklama

Na Hollar jsme si pozvali tři hosty z odvětví, které je v reklamě nejvíce svazováno právními předpisy a etickými kodexy. Pozvali jsme odborníky Jaroslava Fišera z firmy Imperial Brands, Zdeňka Bláhu, který byl brand managerem pro značku Captain Morgan a nyní pracuje pro brand Bacardi, a Michala Muchu stojícím za brandem a marketingem Dr. Weed, jedním z CBD brandů v ČR.

Reality Shows

Reality shows jsme probírali s Radkou Mikulíkovou ze social týmu pořadu Likehouse, režisérku Janou Rezkovou z Výměny manželek, a Veronikou Mackovou, reportérkou a režisérku denních aktivit na ostrově ze show Survivor.

Chcete se příštích Hostů na Hollaru zúčastnit i vy? Sledujte, které akce právě připravujeme a buďte první, kdo o nich bude vědět, na našem Facebooku!

Continue Reading

Absolvent Marketingové komunikace a PR na FSV UK. V současnosti studuje magisterský obor Strategická komunikace. Šéfredaktor Markething.cz.

More in Naše eventy

To Top