Connect with us

Reklama

Další “seksi” fakulta

“Studenti lesnické fakulty Mendelovy univerzitě v Brně se rozhodli nalákat nové zájemce o studium neotřelým spotem. Obory jako je krajinářství, dřevařství či lesnictví mají v očích zájemců zatraktivnit do půl těla svlečený dřevorubec či dívka v playboyském kostýmku. Je to pokus o trochu jinou propagaci,” napsal server iDnes.

Studenti přejmenovali Lesnickou a dřevařskou fakultu na Lehce dráždivou fakultu – je to takové seksi, jak by jistě napsala blogerka Ada ze serveru Módní peklo. Klip zaujal média i diváky, během několika dní nasbíral téměř patnáct tisíc zvědavců, kteří se chtěli podívat, jakého že zajíčka to myslivec nakonec zastřelí. Rozhodně to ale není první či ojedinělý počin ve stojatých akademických vodách – divoký tanec a svůdné pohyby předvedli už například studenti VŠE. Mnohem zábavnější ale nakonec byla studentská parodie. A v Brně se svlékli před třemi lety už i knihovníci.

Připomíná to trochu historku o teoretikovi estetiky a profesoru filosofie Theodoru Adornovi, který přednášel během studentských bouří v osmašedesátém Úvod do dialektiky na univerzitě v Curychu. Na konci přednášky očekával dotazy, ale místo toho si tři studentky rozepnuly košile, ukázaly mu nahá ňadra a posypaly mu hlavu květy. Adorno dostal infarkt, na jehož následky o rok později zemřel.

Zdroj úvodního obrázku: screen ze serveru www.youtube.com.

Continue Reading

Spoluzakladatelka serveru Markething.cz a vedoucí katedry marketingové komunikace a PR na FSV UK. Zaměřuje se na marketing módních značek, public relations, strategický management reputace a interkulturní komunikaci.

More in Reklama

To Top