Connect with us

Z terénu

Ti nejlepší z českého grafického designu v Praze

V úterý 30. října se v Praze na Behance Portfolio Reviews week 2012 představí vládci současného českého grafického a webového designu. Portál Markething.cz je mediálním partnerem akce.

Také jste často přemýšleli nad tím, že skvělých nápadů je celá řada, ale často neuvidí světlo světa jen proto, že poblíž není nikdo, kdo by je přetavil v poutavou grafiku či strhující video? A pokud se poblíž vyskytuje osoba znalá práce v kreativním a postprodukčním softwaru, často si se zadaným úkolem neporadí příliš brilantně a my pak na ulicích vídáme graficky velmi špatně ztvárněné reklamy a spoustu dalšího reklamního smetí. Agentura Striker Digital pořádá akci Behance Portfolio Review week, aby ukázala pohled na věc absolutních špiček českého grafického a webového designu. K události na Facebooku se můžete připojit zde.

Na setkání, jež proběhne v úterý 30. října od 18.30Node5, promluví v branži proslulí grafici a webdesignéři Tomáš Müller, Jan Rambousek, Václav Krbůšek, Luboš Buračinský, Jakub Sodomka či Jan Reeh. Jednotlivé prezentace, týkající se především praktických zkušeností hlavních hostů, potrvají zhruba čtvrt hodiny. Velká část programu bude poté věnována vašim dotazům a osobním konzultacím přímo s hosty. Nenechte si ujít tuto obohacující zkušenost a přijďte příští úterý do Node5 zhlédnout tuto nevšední událost!

 

Kdy: 3o. října 2012 od 18:30

Kde: Node5

Registrace: událost na Facebooku, vstup zdarma

 

Continue Reading

Absolvoval bakalářský obor Marketingová komunikace a PR na IKSŽ FSV UK a roční studium na francouzském Sciences Po Rennes, kde se zaměřil na marketing luxusního zboží a módních značek v propojení s moderními dějinami. Magisterský titul získal taktéž na IKSŽ FSV UK v rámci oboru Mediální studia. V současnosti na své alma mater externě vyučuje, zajímá se o oblast transmediálního vyprávění.

More in Z terénu

To Top