Connect with us

Marketing

Social Marketers Summit potřetí v Praze. Již brzy

Pomalu, ale jistě se blíží třetí ročník konference Social Marketers Summit. Událost, která by neměla nechat chladným žádného správného social media maniaka a vůbec kohokoli, kdo má v popisu práce sociální média, se uskuteční 31. října v pražském kině Bio Oko. S podtitulem Show me the Money! bude letos konference zasvěcena ROI, měření a analytice na sociálních sítích.

Že se je na co těšit, ukazují už teď představení řečníci. Po loňském úspěchu se letošního úvodního slova ujme Igor Beuker, jeden z nejvlivnějších bloggerů na světě (ViralBlog), spolumajitel systému pro měření online videa (Viral Tracker) a také majitel agentury zaměřené na sociální média (SocialMedia8).

Představí se rovněž David Orlic ze švédské agentury Volontaire, držitele několika ocenění z Cannes včetně Grand Prix za kampaň „Curators of Sweden“. Kampaň byla postavena na uživatelském obsahu, tedy tweetování obyčejných uživatelů jménem oficiálního profilu Švédska.

Jak být efektivní?

Mezi další známé zahraniční řečníky bude patřit například Polle de Maagt (polledemaagt.com), který se stará o klienty jako Nike či KLM nebo Danae Ringelmann z crowdfundingové společnosti IndieGoGo (např. kampaň Baracka Obamy). Z českých zástupců se pak představí Jan Řežáb (Socialbakers), Tomáš Čupr (Slevomat), Jiří Malý (Mather Advertures) a další. Programem budou provázet Vojta Bednář (Tyinternety.cz) a Pavel Hacker (Havas Worldwide Social).

Konference bude rozčleněna do čtyř tematických bloků – Analytics, Money earned, Money saved a Back to Czech. Jejich náplň vychází z již zmíněné hlavní linie letošního ročníku – Show me the Money! – která reflektuje současnou dobu snižování rozpočtů a důrazu na maximální efektivitu marketingu.

 

Kdy:31. října 2012 od 9:00 (registrace začíná v 8:15)

Kde: Bio OKO, Praha 7

Registrace: www.socialsummit.cz

 

Předpokládaný konec akce je v 17:00. Následovat mu bude afterparty v pražském Harley’s baru. Veškeré informace k Summitu naleznete na webu konference, doplňkově pak na její Facebook Page a Twitter kanálu.

Podívejte se na záznam loňských přednášek na portálu Tyinternety.cz.

 

Zdroj náhledové fotografie: socialsummit.cz

Continue Reading

Spoluzakladatel a první šéfredaktor serveru Markething.cz. Absolvent oboru Marketingová komunikace a PR na FSV UK. Když neukájí svoji grafomanii, běhá po horách.

More in Marketing

To Top