Connect with us

Komunikace

Učte se s Googlem a využijte web na maximum

Google pomáhá Česku růst. I Markething.cz přiložil ruku k dílu a společně s Google pořádá zajímavou přednášku, při které se dozvíte, jak být úspěšný ve světě online marketingu a jak vytěžit z technologické revoluce maximum. Osvojte si digitální znalosti, které můžou pomoci k růstu jednotlivců, firem i celé ekonomiky. Zveme vás do Google Digitální garáže!

Google prostřednictvím své Digitální garáže učí Česko, jak se vyznat v džungli online marketingu a jak správně využít internet a data nejen pro potřeby podnikání, ale i pro osobní rozvoj. Podrobte svou digitální gramotnost zkoušce a přijďte rozšířit své schopnosti na přednášku, která se uskuteční 11. května 2016 od 18 hodin na půdě Právnické fakulty Univerzity Karlovy (místnost číslo 120).

Co je to ta Digitální garáž?

Český Google se v rámci dlouhodobé iniciativy „Pomáháme Česku růst“ letos zaměřil na posílení digitálních dovedností a rozhodl se vytvořit rozsáhlý bezplatný vzdělávací program s názvem Digitální garáž. Hlavními pilíři programu jsou samovzdělávací online platforma www.digitalnigaraz.cz a také desítky školení formou přednášek ve spolupráci s partnery, přičemž jedním z partnerů se stal i Markething.cz zastupující Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy. Projekt cílí na všechny studenty nebo podnikatele, kteří mají zájem získat nebo zdokonalit své digitální dovednosti. Patříte mezi ně? Pak neváhejte a navštivte Google Garáž!

e0fb6b0e-d1aa-4d49-a16e-002229f22224

Zúčastníte-li se online platformy Digitální garáž, dozvíte se více o tom, jak vytvořit webovou stránku, jak na základy digitálního marketingu přes internetový export až po využívání pokročilejších analytických nástrojů či optimalizaci webové stránky pro vyhledávače. Výukové programy vám pomohou uspět na internetu – na sociálních sítích, ve vyhledávačích i v dalších oblastech. Sami si vytvoříte učební plán na míru, který vám bude vyhovovat s ohledem na vaše cíle, a za jeho absolvování získáte mezinárodně uznávaný certifikát. A to všechno zcela zdarma. No, ,,neberte to“!

Kromě online kurzů najdete na webu Digitální garáže i program školení ve formě přednášek realizovaných ve spolupráci s partnery. K projektu se připojilo 12 českých a moravských univerzit s ekonomickým nebo marketingovým zaměřením a další partneři zaměřující se na vzdělávání menších firem či podnikatelů. Přihlásit se mohou studenti, podnikatelé i široká veřejnost. Zajímá vás to? Registrovat se je možné na hlavní stránce Digitální garáže v části Semináře. Registruj se hned na nejbližší přednášku, která se koná 11. května 2016!

A proč to Google vlastně dělá?

Pouze necelá čtvrtina Čechů má digitální dovednosti potřebné pro podnikání nebo rozvoj kariéry. Ty jsou přitom klíčovým faktorem úspěšné digitální transformace Česka a jeho konkurenceschopnosti v rámci Evropy. Google vymyslel dostupné řešení, jímž chce ve spolupráci s partnery oslovit desítky tisíc firem a jednotlivců. Tímto řešením je právě Google Digitální garáž.

GOOGLE_tisk_B-page-001

Tisíce lidí už se stihly zapojit a získat díky Digitální garáži nové znalosti online marketingu. Seznamte se s Filipem, Kristýnou, Tomášem a Petrem, kteří se s vámi podělí o tipy, jak jim digitální marketing pomohl s rozvojem podnikání a změnil život k lepšímu.

ARVE Error: need id and provider

Co, kdo, kdy, kde, jak?

Zaujalo vás to a chcete se do Digitální garáže zapojit? Pak si nenechte ujít přednášku, kterou ve spolupráci s Googlem pořádá právě Markething.cz. Doražte 11. května 2016 v 18 hodin na Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, kde se v příjemném prostředí místnosti číslo 120 dozvíte více o tom, jak vypadá současný svět digitálních možností, a získáte digitální know-how v oblasti reklamy, SEO, sociálních sítí, webu i webové analytiky.

Zváni jsou studenti, podnikatelé i široká veřejnost. Přednáška je ideální i pro ty z vás, pro které jsou digitální marketing nebo datová analytia sprostá slova. Kdo bude přednášet? Těšit se můžete na Google Partners Certified Trainers, specialisty na webovou analytiku, André Hellera a Věru Koukalovou.
vera_koukalova_hlava_upheller

Vstup na přednášku je zadarmo, je však nutné se dopředu registrovat zde.

Abyste byli lépe v obraze, doporučujeme si projít alespoň 3 úvodní lekce z online platformy www.digitalnigaraz.cz. Po registraci na Digitální garáži získáte přístup ke studijnímu plánu šitému pro vás na míru a po dokončení kurzu získáte certifikát. Vzhůru do Google Digitální garáže!

Jak tento článek citovat?

ZELINKOVÁ, Petra. Učte se s Googlem a využijte web na maximum. Adam ROMAŇÁK, editor. In: Markething [online],  2016. ISSN 1805 – 4991. Dostupné z http://www.markething.cz/ucte-se-s-googlem-a-vyuzijte-web-na-maximum

Zdroje

https://digitalnigaraz.withgoogle.com/

https://events.withgoogle.com/univerzita-karlova-fakulta-socialnich-ved-digitalni-garaz/

Zdroje obrázků

https://4.bp.blogspot.com/-GIA5uYzFDoQ/Vw4TrKcGEMI/AAAAAAAAE8s/8iQsh6U4ZOY7wqCpR4almb_HgZkNHORAwCLcB/s1600/GOOGLE_tisk_B-page-001.jpg

http://www.medio.cz/images/people/270×270/heller.jpg

http://h1.cz.tau.nen.cz/imgs/vera_koukalova_hlava.jpg

https://www.jcu.cz/o-univerzite/aktuality/univerzita-se-zapojila-do-vzdelavaciho-programu-digitalni-garaz-spolecnosti-google/@@images/e0fb6b0e-d1aa-4d49-a16e-002229f22224.jpeg

Continue Reading

Studentka 2. ročníku MKPR na FSV UK a šéfredaktorka Markething.cz. Nenapravitelná optimistka, co každodenní životní situace vnímá jako scénky z animovaných filmů. Má ráda Harryho Pottera, Star Wars, Indiana Jonese a filmy s Louisem de Funésem. Baví ji cestování, psaní, čtení, sport i umění. Jo a vlastně taky marketing!

More in Komunikace

To Top