Connect with us

Public Relations

Kterak David Rath o roli v muzikálu přišel

Neradi bychom se podíleli na mediálním lynči doktora Ratha, ale situace kolem akce s názvem Muzikálové ozvěny se nám zdá býti tak úsměvnou, že si neodpustíme krátký komentář. Na celou záležitost nás upozornil čtenář Martin Práger a jako první o ní informovala televize Nova a server idnes.cz.

Bez ohledu na to, co mělo být náplní Muzikálových ozvěn, které se měly konat tento pátek a sobotu na kolonádě v Poděbradech, musíme ocenit video upoutávku k akci samotné. Nicneříkající alegorie na muzikál Noc na Karlštejně, potažmo na hudbu českého skladatelského titána Karla Svobody, nepochybně vyčaruje pobavený úsměv na mnoha tvářích. V hlavní roli David Rath jako středověký medicus a rytíř, jehož charakter je založený na změně archetypálních rolí, což je v podstatě kombinace vykradeného motivu z reklamy na Cif a originální zápletky výše zmíněného muzikálu.

ARVE Error: need id and provider

Ještě úsměvnější je ovšem způsob, jakým se s celou nemilou, dle policie korupční, záležitostí vyrovnali pořadatelé akce. Nevíme, zdali si najali experta na krizovou komunikaci, nebo se v nich probudil přirozený talent, v každém případě celou krabicovo-podlahovou eskapádu vyřešili neotřele, avšak bravurně. Ke zrušení celé avizované akce, na kterou zval návštěvníky sám tehdejší hejtman Středočeského kraje, jim stačila ve čtvrtek 7. června krátká věta na oficiálním webu města Poděbrady: „Sobotní Muzikálové ozvěny, připravované Středočeským krajem na 8. a 9. června 2012, jsou zrušeny.“ Že by se jednalo o nový PR trend?

Jak citovat tento článek

MAXA, Martin. Kterak David Rath o roli v muzikálu přišel. Markething [online]. [cit. 2012-06-09]. Dostupné z: http://www.markething.cz/kterak-david-rath-o-roli-v-muzikalu-prisel

Continue Reading

Absolvoval bakalářský obor Marketingová komunikace a PR na IKSŽ FSV UK a roční studium na francouzském Sciences Po Rennes, kde se zaměřil na marketing luxusního zboží a módních značek v propojení s moderními dějinami. Magisterský titul získal taktéž na IKSŽ FSV UK v rámci oboru Mediální studia. V současnosti na své alma mater externě vyučuje, zajímá se o oblast transmediálního vyprávění.

More in Public Relations

To Top