Connect with us

Komunikace

Hledáte práci v digitálním marketingu? Přijďte na veletrh Digijobs.

Již příští týden hostí Praha druhý ročník veletrhu Digijobs, který je zaměřen digitální marketing. Ve středu 3. května budou mít v prostorách Nákladového nádraží Žižkov uchazeči o práci možnost setkat se se zástupci více než desítky zaměstnavatelů z oboru. Vše důležité o této události jsme pro vás shrnuli v následujícím článku.

Pracovníci online marketingu jsou v poslední době doslova na roztrhání. Poptávka převyšuje nabídku a firmy jsou kvalitním uchazečům o práci ochotny nabídnout nemalé peníze. Mnoho zástupců tradičních společností zjišťuje, že ani oni se bez výraznější přítomnosti na webu neobejdou a shánějí tak lidi, kteří je do tohoto prostředí dostanou.

První ročník Digijobs přilákal spoustu zájemců

Letošní ročník přilákal celkem 15 firem a agentur, mezi nimiž najdeme např. internetový obchod Alza.cz, telefonního operátora O2 nebo agentury Blueberry a Sun Marketing. Digijobs však není jen o navazování pracovních poměrů. Veletrh nabízí také spoustu příležitostí k získání zajímavých kontaktů a možností probrat aktuální digitální trendy s lidmi z oboru.

Kromě výše zmíněného se účastníci veletrhu mohou těšit i na doprovodný program. Ve 13:30 vystoupí Barbora Šaldová ze společnosti Simpletax.cz, která bude přednášet o právním minimu pro přežití v práci a na volné noze. Ve 14:30 bude následovat moderovaná diskuse na téma “Práce v agentuře vs práce v in-house týmu”. Program poté od 15:30 svou přednáškou zakončí pořadatel veletrhu Jindřich Fáborský, který posluchačům poví, jak se dlouhodobě vzdělávat v digitálním marketingu.

Pořadatel Digijobs Jindřich Fáborský

Vstup na veletrh je zdarma. Účastníci mohou do 30. dubna vyplnit dobrovolnou registraci, která jim umožní lépe se prezentovat před zúčastněnými firmami. Naši redaktoři budou na celé akci přítomni. Pokud se tedy nemůžete zúčastnit, ale přesto byste rádi zůstali v obraze, sledujte náš Twitter a Instagram.

Jak citovat tento článek?

REŽNÝ, Michal. Hledáte práci v digitálním marketingu? Přijďte na veletrh Digijobs. Ondřej DOSKOČIL, editor. In: Markething [online],  2017. ISSN 1805 – 4991. Dostupné z: http://www.markething.cz/hledate-praci-v-digitalnim-marketingu-prijdte-na-veletrh-digijobs

Continue Reading

Jeden z vůdčích představitelů českého cynismu, fanoušek peprmintového likéru a emeritní hater, který se ze všech sil snaží být milý na svět kolem sebe - zatím bez větších úspěchů. Snad ani on sám neví, o čem napíše příště, ale jisté je, že jeho další článek už tu měl být čtyři minuty.

More in Komunikace

To Top